OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2016/2017

  • XVI KONKURS CZYTANIA A’VISTA dla klas III i V cyklu 6-letniego – Gdynia 10.11.2016

III MIEJSCE       – Michał Dokrzewski – kl.III/6

uczeń mgr Eweliny Łaguny

WYRÓŻNIENIE               – Hanna Piotrowska kl. V/6

uczennica mgr Elżbiety Kiełbasiewicz

  • II OGÓLNOPOLSKI KONKURS „I Pierwszak Może Być Mistrzem” – Warszawa, 12-13.11.2016

Tytuł Mistrza        – Róża Kania – skrzypce, kl.II/6

uczennica mgr Magdaleny Staniszewskiej

  • II POMORSKI FESTIWAL OBOJOWY o zasięgu ogólnopolskim – Gdynia, 18-19.11.2016

III miejsce        – Lidia Stożyńska – kl.III/4

uczennica mgr Jolanty Kowalczyk

  • XXI DIALOGI FORTEPIANOWE im.Ewy Grabe-Zaremby – Gdynia, 25.11.2016

WYRÓŻNIENIE    – duet   Gabriela Adamczyk – kl. III/6

Stanisław Ostrowski- kl. III/6

uczniowie mgr Marzeny Szczepańskiej

  • III FESTIWAL MUZYKI POLSKIEJ „WSPÓŁCZESNA MUZYKA GITAROWA” – Tczew, 25.11.2016

I MIEJSCE oraz NAGRODA SPECJALNA za najwyższą punktację-                                   Wiktoria Borek kl. II/6

uczennica mgr Joanny Rutkowskiej

III miejsce           – Karolina Starego kl. II/6

III miejsce           – Oliwia Gniech kl. V/6

uczennice mgr Jana Kowalczyka

WYRÓŻNIENIE               – Bartosz Fedorowicz kl. IV/6

WYRÓŻNIENIE               – Michał Jakutowicz kl. III/4

uczniowie mgr Joanny Rutkowskiej

  • POWIŚLAŃSKI KONKURS NA INSTRUMENTY DĘTE im.prof.MARKA SCHILLERA – Kwidzyn, 4.12.2016

WYRÓŻNIENIE        – Cyprian Chomik – kl.II/4

uczeń dr.Piotra Pożakowskiego

WYRÓŻNIENIE               – Marcin Mormon – kl.IV/4

uczeń mgr Beaty Duchniewicz

WYRÓŻNIENIE               – Beniamin Brzozowski – kl.III/6

uczeń mgr.Marka Sikory

  • WYRÓŻNIENIA NA REGIONALNYCH PRZESŁUCHANIACH CEA

FORTEPIAN               – Jakub Piec – kl.V/6

uczeń mgr Karoliny Szwedy

SKRZYPCE               – Zofia Górecka – kl.V/6

uczennica mgr Danuty Szarek

– Weronika Martuszewska – kl.IV/6

uczennica mgr Janiny Borkowskiej-Bernatek

– Lena Łęcka – kl.V/6

uczennica mgr Katarzyny Doliwy-Dobrowolskiej

WIOLONCZELA               – Magdalena Ziembla – kl.V/6

uczennica mgr Jadwigi Rudki-Stefaniak

KONTRABAS               – Anna Chytła – kl.II/4

uczennica mgr Jadwigi Moskal

INSTRUMENTY DĘTĘ BLASZANE               – Cyprian Chomik – waltornia – kl.II/4

uczeń dr.Piotra Pożakowskiego

– Daniel Kośnik – trabka, kl.II/4

uczeń mgr. Grzegorza Karłowicza

INSTRUMENTY DĘTĘ DREWNIANE               – Lidia Stożyńska – obój, kl.II/4

uczennica mgr Jolanty Kowalczyk

GITARA                    – Michał Jakutowicz – kl.III/4

uczeń mgr Joanny Rutkowskiej

– Anna Borowiak – kl.V/6

uczennica mgr Magdaleny Jendy-Kujawy

– Julia Wyczk – kl.V/6

uczennica mgr. Daiusza Borowskiego-Krać

– Bartłomiej Fedorowicz – kl.IV/6

uczeń mgr Joanny Rutkowskiej

– Oliwia Gniech – kl.V/6

uczennica mgr. Jana Kowalczyka

  • XVIII SOPOCKI KONKURS SKRZYPCOWY – Sopot, 23.02.2017

I miejsce        – Wiktoria Martuszewska – kl.II/6

uczennica mgr Janiny Borkowskiej-Bernatek

  • FESTIWAL MUZYKI FILMOWEJ – Tczew, 23.02.2017

III MIEJSCE – trio

Paweł Jurczyk-Kepke – skrzypce,kl. II/6

Sofiia Lutai – klarnet,kl. II/6

Aleksandra Rojek – fortepian,kl. III/6

przygotowanie zespołu mgr Justyna Kuszewska, mgr Katarzyna Rywalska, mgr Magdalena Snarska

WYRÓŻNIENIE oraz NAGRODA PUBLICZNOŚCI – trio

Anthony Allen – fortepian,kl. IV/6

Artur Gościewski – klarnet,kl. III/6

Benjamin Brzozowski – tuba,kl. III/6

przygotowanie zespołu mgr Magdalena Snarska, mgr Katarzyna Rywalska, mgr Marek Sikora

  • VI GDAŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY im.Anity Romanowskiej – Gdańsk, 24.02.2017

II miejsce        – Maria Pańczyk – kl.IV/6

uczennica mgr Katarzyny Doliwy-Dobrowolskiej

  • V OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY „HITY NA GITARZE” – Koszalin, 3-4.03.2017

WYRÓŻNIENIE        – Oliwia Gniech – kl.V/6

uczennica mgr Jana Kowalczyka

  • XXV POZNAŃSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH BLASZANYCH – Poznań, 11.03.2017

WYRÓŻNIENIE          – Laura Skrobot – waltornia, kl.III/6

uczennica dr. Piotra Pożakowskiego

  • XIX GDYŃSKI KONKURS KAMERALISTYKI SMYCZKOWEJ – Gdynia, 24.03.2017

III MIEJSCE –      kwintet   Maria Pańczyk – skrzypce,kl. VI/6

Lena Łęcka – skrzypce,kl. V/6

Emilia Waleska – kontrabas,kl. I/4

Wiktoria Datta – wiolonczela,kl. V/6

Marika Brdękiewicz – klawesyn kl.II/6

przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska

WYRÓŻNIENIE –      duet   Magdalena Ziembla – wiolonczela,kl. V/6

Wiktoria Datta – wiolonczela,kl. V/6

przygotowanie zespołu mgr Jadwiga Rudka-Stefaniak

  • XVI POMORSKIE PRZESŁUCHANIA KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH – Lębork, 29.03.2017

I MIEJSCE        – Cyprian Chomik – waltornia, kl. II/4

uczeń dr.Piotra Pożakowskiego

III MIEJSCE        – Beniamin Brzozowski – tuba, kl. III/4

uczeń mgr Marka Sikory

WYRÓŻNIENIE        – Klaudia Kuczwara – flet, kl. V/6

uczennica mgr Hanny Brzozowskiej

WYRÓŻNIENIE        – Lidia Stożyńska – obój, kl. III/4

uczennica mgr Jolanty Kowalczyk

WYRÓŻNIENIE        – Nikola Gzela – klarnet, kl. III/4

uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej

  • XXXI STAROGARDZKIE SPOTKANIA KAMERALNE – Starogard Gdański, 7.04.2017

II MIEJSCE         duet   Marcin Mormon – fagot,kl. IV/4

Konstancja Frycz – fortepian,kl. VI/6

przygotowanie zespołu mgr Beata Duchniewicz mgr Karolina Szweda

II MIEJSCE      – sekstet  Klaudia Kuczwara – flet ,kl.V/6

Lidia Stożyńska – obój,kl. III/4

Filip Cempa – klarnet,kl. IV/4

Mikołaj Kotarski – waltornia,kl. VI/6

Marcin Mormon – fagot,kl. IV/4

Kacper Cempa – perkusja,kl. V/6

przygotowanie zespołu dr.Piotr Pożakowski

II MIEJSCE – trio Wiktoria Chruścińska – obój,kl. II/4

Martyna Adamczyk- obój,kl. II/4

Matylda Barszcz – fortepian,kl. IV/6

przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk, mgr Andrzej Siarkiewicz

  • IX WIOSENNY KONKURS GITAROWY – Szczecin, 7-9.04.2017

II MIEJSCE        – Wiktoria Borek – kl.II/6

WYRÓŻNIENIE        – Hanna Domańska – kl.III/6

uczennice mgr Joanny Rutkowskiej

  • XVII KONKURS MŁODEJ BLACHY „SZANSA NA SUKCES” – Gdynia, 10.04.2017

I MIEJSCE  ex aequo                     – Mikołaj Kotarski – waltornia, kl.VI/6

uczeń dr Piotra Pożakowskiego

I MIEJSCE ex aequo          – Laura Skrobot – waltornia, kl.III/6

uczennica dr Piotra Pożakowskiego

II MIEJSCE  ex aequo                     – Daniel Kośnik – trąbka, kl.II/4

uczeń mgr Grzegorza Karłowicza

II MIEJSCE  ex aequo                     – Cyprian Chomik – waltornia, kl.II/4

uczeń dr Piotra Pożakowskiego

III MIEJSCE ex aequo                  – Beniamin Brzozowski – tuba, kl.III/6

uczeń mgr Marka Sikory

III MIEJSCE ex aequo          – Paweł Rywalski – waltornia, kl.I/6

IV MIEJSCE ex aequo                 – Tymon Napierała – puzon, kl.III/6

uczeń mgr Marka Sikory

IV MIEJSCE ex aequo                 – Jakub Maciejewski – trabka, kl.II/6

uczeń mgr Grzegorza Karłowicza

WYRÓŻNIENIE                       – Julia Drożdżal – trąbka, kl.I/4

uczennica mgr Grzegorza Karłowicza

  • IV TURNIEJ KAMERALNY W TRZECH ODSŁONACH- Bydgoszcz, 19-23.04.2017

WYRÓŻNIENIE –      sekstet   Maria Pańczyk – skrzypce,kl. VI/6

Lena Łęcka – skrzypce,kl. V/6

Emilia Waleska – kontrabas,kl. I/4

Wiktoria Datta – wiolonczela,kl. V/6

Julia Knop – skrzypce,kl. VI/6

Marika Brdękiewicz – klawesyn kl.II/6

przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska

  • XXIII KONFRONTACJE GITARZYSTÓW – Puck, 21-22.04.2017

II MIEJSCE        – Hanna Domańska – kl.III/6

WYRÓŻNIENIE        – Wiktoria Borek – kl.II/6

uczennice mgr Joanny Rutkowskiej

WYRÓŻNIENIE       – Oliwia Gniech – kl.V/6

uczennica mgr Jana Kowalczyka

  • XII FORUM MŁODYCH WIOLONCZELISTÓW – Gdańsk-Orunia, 25.04.2017

I MIEJSCE ex aequo        – Jędrzej Czmyr – kl.II/4

uczeń mgr Jadwigi Rudki-Stefaniak

  • IV KONKURS PIANISTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – Nakle nad Notecią, 6.05.2017

WYRÓŻNIENIE        – Miłosz Okoń – kl.I/6

uczeń mgr Magdaleny Snarskiej

  • II FESTIWAL GITAROWY NA ZAMKU – Golub-Dobrzyń,10-11.05.2017

WYRÓŻNIENIE        – Anna Borowiak – kl.V/6

uczennica mgr Magdaleny Jendy-Kujawy

  • IX KONKURS MŁODEGO GITARZYSTY – Kartuzy 12.05.2017

I MIEJSCE        – Anna Borowiak – kl.V/6

uczennica mgr Magdaleny Jendy-Kujawy

II MIEJSCE       – Bartłomiej Fedorowicz – kl.IV/6

uczeń mgr Joanny Rutkowskiej

III MIEJSCE        – Oliwia Gniech – kl.V/IV

uczennica mgr Jana Kowalczyka

III MIEJSCE        – Oliwia Tymińska – kl.I/IV

uczennica mgr Magdaleny Jendy-Kujawy

WYRÓŻNIENIE        – Aleksandra Pakuła – kl.I/VI

uczennica mgr Magdaleny Jendy-Kujawy

WYRÓŻNIENIE        – Emilia Górecka – kl.II/VI

uczennica mgr Dariusza Borowskiego-Krać

  • IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY – Elbląg 11-13.05.2017

III MIEJSCE w gr.I       – Wiktoria Martuszewska – kl.II/6

uczennica mgr Janiny Borkowskiej-Bernatek

WYRÓŻNIENIE w gr.I       – Rozalia Barszcz – kl.II/6

uczennica mgr Justyny Kuszewskiej

WYRÓŻNIENIE w gr.I       – Róża Kania – kl.II/6

uczennica mgr Magdaleny Staniszewskiej

III MIEJSCE w gr.II        – Weronika Martuszewska – kl.IV/6

uczennica mgr Janiny Borkowskiej-Bernatek

WYRÓŻNIENIE w gr.II        – Marcelina Hennig – kl.III/6

uczennica mgr Danuty Szarek

WYRÓŻNIENIE w gr.II       – Aleksandra Rojek – kl.III/6

uczennica mgr Justyny Kuszewskiej

WYRÓŻNIENIE w gr.II       – Zofia Sławińska – kl.IV/6

uczennica mgr Katarzyny Doliwy-Dobrowolskiej

  • KONKURS WIOLONCZELOWO-KONTRABASOWY – Malbork,8-9.05.2017

III MIEJSCE        – Emilia Waleska – kontrabas, kl.I/4

uczennica mgr Jadwigi Moskal

  • KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH – Grudziądz, 19-20.05.2017

II MIEJSCE             – Cyprian Chomik – waltornia, kl.II/4

uczeń dr. Piotra Pożakowskiego

III MIEJSCE               – Daniel Kośnik – trąbka, kl.II/4

uczeń mgr Grzegorza Karłowicza

  • VII REGIONALNY KONKURS GITAROWY – Olsztyn, 27-28.05.2017

I MIEJSCE w gr.I       – Wiktoria Borek – kl.II/6

uczennica mgr Joanny Rutkowskiej

  • XI MIĘDZYNARODOWY KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH – Brno, 3-4.06.2017

II MIEJSCE w kat. A        – Cyprian Chomik – waltornia, kl.II/4

WYRÓŻNIENIE I stopnia w kat. A        – Laura Skrobot – waltornia, kl.III/6

uczniowie dr. Piotra Pożakowskiego

  • XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL I KONKURS MUZYKI GITAROWEJ – Trzęsacz, 15-17.06.2017

II MIEJSCE oraz Nagroda – Największa nadzieja XX Międzynarodowego Konkursu Gitarowego Trzęsacz 2017        – Hanna Domańska – kl.III/6

uczennica mgr Joanny Rutkowskiej