OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2015/2016

  • X Międzynarodowy Konkurs Muzyki Gitarowej „Krok do Mistrzowstwa” – Ełk 3.10.2015

III MIEJSCE       – Michał Jakutowicz – kl.II/4

uczeń mgr Joanny Rutkowskiej

  • Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny Chopin i Kompozytorzy Francuscy – Siedlce 7-10.10.2015

NAGRODA w grupie I oraz NAGRODA SPECJALNA za wykonanie utworu F.Chopina
– Jakub Leżohupski – kl.VI/6

uczeń mgr Marzeny Termen

  • II SPOTKANIA OBOISTÓW REGIONU POMORSKIEGO – Gdynia, 13.11.2015

DYPLOM LAUREATA        – Lidia Stożyńska – kl.II/4

DYPLOM LAUREATA       – Tymoteusz Filar – kl.IV/4

DYPLOM LAUREATA        – Łukasz Ganczarek- kl.IV/4

uczniowie mgr Jolanty Kowalczyk

  • X KONKURS PIANISTYCZNY „MUZYKA KRAJÓW NADBAŁTYCKICH” – Wejherowo, 24.11.2015

WYRÓŻNIENIE                       – Leonard Gołąb – kl.VI/6

uczeń mgr Emilii Kurek-Bałandynowicz

  • II FESTIWAL MUZYKI POLSKIEJ „WSPÓŁCZESNA MUZYKA GITAROWA” – Tczew, 27.11.2015

I MIEJSCE              – Hanna Domańska kl. II/6

WYRÓŻNIENIE               – Anna Borowiak kl. IV/6

uczennice mgr Magdaleny Jendy-Kujawy

WYRÓŻNIENIE               – Michał Jakutowicz kl. II/4

uczeń mgr Joanny Rutkowskiej

  • POWIŚLAŃSKI KONKURS NA INSTRUMENTY DĘTE im.prof.MARKA SCHILLERA – Kwidzyn, 4.12.2015

II MIEJSCE             – Aleksandra Wasilewska – kl.IV/4

uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej

III MIEJSCE               – Łukasz Ganczarek – kl.IV/4

uczeń mgr Jolanty Kowalczyk

WYRÓŻNIENIE               – Mikołaj Kotarski – kl.V/6

uczeń dr.Piotra Pożakowskiego

WYRÓŻNIENIE               – Julia Jankowska – kl.IV/4

uczennica mgr Malwiny Radziejewskiej

  • VII KONKURS PIANISTYCZNY MUZYKI POLSKIEJ „Dziecięce Imaginacje” – Gdańsk-Orunia 9.12.2015

WYRÓŻNIENIE                     – Weronika Mania – kl.II/6

uczennica mgr Emilii Kurek-Bałandynowicz

  • III OGÓLNOPOLSKI KOLĘDOWY KONKURS GITAROWY – Bystrzyca Kłodzka, 15.01.2016

III MIEJSCE                     – Michał Jakutowicz – kl.II/4

uczeń mgr Joanny Rutkowskiej

  • XV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY – Gorlitz/Zgorzelec, 15 – 17.01.2016

III MIEJSCE                     – Jakub Leżohupski – kl.VI/6

uczeń mgr Marzeny Termen

  • VII GDYŃSKIE SPOTKANIA KONTRABASOWE „TECHNIKA I MUZYKALNOŚĆ”, Gdynia 25.01.2016

I MIEJSCE                     – Jędrzej Czmyr – kl.I/4

III MIEJSCE                     – Anna Maria Chytła – kl.I/4

WYRÓŻNIENIE                    – Mateusz Swarra – kl.III/4

uczeniowie mgr Jadwigi Moskal

  • V GDAŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY im. Anity Romanowskiej – Gdańsk, 5.02.2016

I MIEJSCE ex aequo w gr.II        – Maria Pańczyk – kl.V/6

uczennica mgr Katarzyny Doliwy-Dobrowolskiej

  • XXIV POZNAŃSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH – Poznań, 5.03.2016

III MIEJSCE        – Aleksandra Wasilewska – klarnet, kl. IV/4

uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej

WYRÓŻNIENIE          – Łukasz Ganczarek – obój, kl.IV/4

uczeń mgr Jolanty Kowalczyk

  • XIII SOPOCKIE KAMERALIA GITAROWE – Sopot, 18.01.2016

I MIEJSCE                     – Anna Borowiak kl. IV/6 i Hanna Domańska kl. II/6/4

przygotowanie zespołu mgr Magdalena Jenda-Kujawa

III MIEJSCE                     – Julia Kuniniec kl. V/6 i Hanna Schroeder kl. V/6

przygotowanie zespołu mgr Joanna Rutkowska

  • V OGÓLNOPOLSKI KONKURS „KAMERALNIE Z FORTEPIANEM” – Gdańsk-Wrzeszcz, 15.03.2016

III MIEJSCE                     – duet: Maria Pańczyk – skrzypce kl. V/6

Leonard Gołąb – fortepian kl. VI/6

przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska oraz mgr Emilia Kurek-Bałandynowicz

  • XVIII GDYŃSKI KONKURS KAMERALISTYKI SMYCZKOWEJ – Gdynia, 18.03.2016

III MIEJSCE –      kwartet   Maria Pańczyk – skrzypce,kl. V/6

Lena Łęcka – skrzypce,kl. IV/6

Joanna Ciwińska – altówka,kl. VI/6

Wiktoria Datta – wiolonczela,kl. IV/6

przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska

  • XI OGÓLNOPOLSKI „ŁOWIECKI” KONKURS MINIATUR FORTEPIANOWYCH – Wrocław, 18 – 19.03.2016

II MIEJSCE                     – Jakub Leżohupski – kl.VI/6

uczeń mgr Marzeny Termen

  • III ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA – Kielce, 18 – 20.03.2016

III MIEJSCE                     – Lidia Stożynska – kl.II/4

WYRÓŻNIENIE                     – Łukasz Ganczarek – kl.IV/4

uczeniowie mgr Jolanty Kowalczyk

  • XV POMORSKIE PRZESŁUCHANIA KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH – Lębork, 5.04.2016

WYRÓŻNIENIE        – Łukasz Ganczarek – obój, kl. IV/4

uczeń mgr Jolanty Kowalczyk

  • XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY – Konin 7-9.04.2016

III MIEJSCE                       – Jakub Leżohupski – kl.VI/6

uczeń mgr Marzeny Termen

  • XVI KONKURS MŁODEJ BLACHY „SZANSA NA SUKCES” – Gdynia, 14.04.2016

II MIEJSCE                       – Mikołaj Kotarski – waltornia, kl.V/6

uczeń dr Piotra Pożakowskiego

III MIEJSCE ex aequo                  – Beniamin Brzozowski – tuba, kl.II/6

uczeń mgr Marka Sikory

IV MIEJSCE ex aequo          – Laura Skrobot – waltornia, kl.II/6

uczennica dr Piotra Pożakowskiego

– Anna Semerling – trąbka, kl.IV/4

uczennica mgr Grzegorza Karłowicza

– Michał Konkel – waltornia, kl.IV/6

uczeń dr Piotra Pożakowskiego

V MIEJSCE ex aequo                 – Tymon Napierała – puzon, kl.II/6

uczeń mgr Marka Sikory

– Daniel Kośnik – trąbka, kl.I/4

uczeń mgr Grzegorza Karłowicza

– Cyprian Chomik – waltornia, kl.I/4

uczeń dr Piotra Pożakowskiego

WYRÓŻNIENIE          – Mateusz Klimek – waltornia, kl.IV/4

uczeń dr Piotra Pożakowskiego

  • VII ZACHODNIOPOMORSKI FESTIWAL KLARNETOWY – Szczecin, 12-17.04.2016

II MIEJSCE        – Aleksandra Wasilewska – klarnet, kl. IV/4

III MIEJSCE        – Nikola Gzela – klarnet, kl. II/4

uczennice mgr Katarzyny Rywalskiej

  • XV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MŁODEGO FLECISTY – Wejherowo, 13.04.2016

WYRÓŻNIENIE        – Klaudia Kuczwara – kl. IV/6

uczennica mgr Hanny Brzozowskiej

  • XXII KONFRONTACJE GITARZYSTÓW – Puck, 15-16.04.2016

II MIEJSCE       – Oliwia Gniech – kl.IV/6

uczennica mgr Jana Kowalczyka

  • VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS SZKÓŁ MUZYCZNYCH I ST. INSTRUMENTY DĘTE – Chełmno, 22-23.04.2016

WYRÓŻNIENIE I stopnia        – Mikołaj Kotarski – kl. V/6

uczeń dr Piotra Pożakowskiego

  • X KONKURS PIANISTYCZNY „SŁUPSKIE SPOTKANIA Z MUZYKĄ UKRAIŃSKĄ” – Słupsk, 22.04.2016

II MIEJSCE        – Jakub Piec – kl. IV/6

uczeń mgr Karoliny Szwedy

  • XXX STAROGARDZKIE SPOTKANIA KAMERALNE – Starogard Gdański, 29.04.2016

II MIEJSCE         trio   Konstancja Frycz – fortepian,kl. V/6

Michał Konkel – waltornia,kl. IV/6

Mikołaj Kotarski – waltornia,kl. V/6

przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Szweda oraz dr Piotr Pożakowski

WYRÓŻNIENIE      – trio  Michał Andrzejewski – fagot ,kl.II/4

Marcin Mormon – fagot,kl. III/4

Albert Nowak – fagot,kl. III/4

przygotowanie zespołu mgr Beata Duchniewicz

WYRÓŻNIENIE      – trio  Łukasz Ganczarek – obój ,kl.IV/4

Lidia Stożyńska – obój,kl. II/4

Kasja Reszetar – wiolonczela,kl. II/4

przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk oraz mgr Jadwiga Rudka-Stefaniak

  • IV OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA GITAROWE – Elbląg, 12-15.05.2016

I MIEJSCE                                      – Hanna Domańska – kl.II/6

uczennica mgr Magdaleny Jendy-Kujawy

  • VIII KONKURS MŁODEGO GITARZYSTY – Kartuzy, 13.05.2016

I MIEJSCE       – Karolina Starego – kl.I/6

uczennica mgr Jana Kowalczyka

II MIEJSCE       – Wiktoria Borek – kl.II/6

uczennica mgr Joanny Rutkowskiej

II MIEJSCE       – Anna Borowiak – kl.IV/6

uczennica mgr Magdaleny Jendy-Kujawy

WYRÓŻNIENIE       – Oliwia Gniech – kl.IV/6

uczennica mgr Jana Kowalczyka

  • X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „KLASYKA W ROZRYWCE – ROZRYWKA W KLASYCE” – Chojnice, 19.05.2016

I MIEJSCE         kwartet   Maria Pańczyk – skrzypce,kl. V/6

Lena Łęcka – skrzypce,kl. IV/6

Joanna Ciwińska – altówka,kl. VI/6

Wiktoria Datta – wiolonczela,kl. IV/6

przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska

  • XVIII ORUŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY – Gdańsk-Orunia 19.05.2016

II MIEJSCE – Weronika Martuszewska – kl. III/6

uczennica mgr Janiny Borkowskiej-Bernatek

  • ELBLĄSKIE SPOTKANIA KAMERALNE – Elbląg, 14.06.2016

II MIEJSCE –      kwartet   Maria Pańczyk – skrzypce,kl. V/6

Lena Łęcka – skrzypce,kl. IV/6

Joanna Ciwińska – altówka,kl. VI/6

Wiktoria Datta – wiolonczela,kl. IV/6

przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska

WYRÓŻNIENIE      – trio  Łukasz Ganczarek – obój ,kl.IV/4

Lidia Stożyńska – obój,kl. II/4

Kasja Reszetar – wiolonczela,kl. II/4

przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk

  • IV SKIERNIEWICKIE SPOTKANIE MŁODYCH ALTOWIOLISTÓW – Skierniewice, 14-15.06.2016

WYRÓŻNIENIE                                      – Joanna Ciwińska – kl.VI/6

uczennica mgr Elżbiety Karmelity-Wojciechowskiej

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODEGO WALTORNISTY – Katowice, 18-19.06.2016

I MIEJSCE        – Laura Skrobot – kl. II/6

III MIEJSCE        – Cyprian Chomik – kl. I/4

WYRÓŻNIENIE        – Mikołaj Kotarski – kl. V/6

WYRÓŻNIENIE        – Michał Konkel – kl. IV/6

uczniowie dr Piotra Pożakowskiego

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!