OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2016/2017

VIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS GITAROWY – Olsztyn, 30.06-2.07.2016

II MIEJSCE     – Dominika Dawidowska – kl.V

                        uczennica mgr Jana Kowalczyka

7. INTERNATIONALER GITARRENWETTBEWERB – Reisbach (Niemcy), 6-13.08.2016

II MIEJSCE     – Dominika Dawidowska – kl.V

                        uczennica mgr Jana Kowalczyka

19th INTERNATIONAL YOUTH COMPETITION – Wiedeń, 22-28.08.2016

NAGRODA SPECJALNA    – Dominika Dawidowska – kl.V

                        uczennica mgr Jana Kowalczyka

ANTWERPEN GITAAR FESTIVAL – Antwerpia (Belgia), 18-20.11.2016

III MIEJSCE oraz NAGRODA ZA UTWÓR OBOWIĄZKOWY w grupie do 20 lat    – Dominika Dawidowska – kl.V

                        uczennica mgr Jana Kowalczyka

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „Życie i działalność pedagogiczna Emila Jaques—Dalcroze’a” – Gdańsk, 8.11.2016

I MIEJSCE (kolaż)       – Anna Krzyżanek, Zofia Wysocka, Kinga Szefka

I MIEJSCE (test teoretyczny)       – Marta Pietrzak

                       uczennice dr Marzeny Kamińskiej

II POMORSKI FESTIWAL OBOJOWY o zasięgu ogólnopolskim – Gdynia, 18-19.11.2016

WYRÓŻNIENIE        – Zuzanna Kalinowska – kl.III

                       uczennica mgr Jolanty Kowalczyk

II KONFRONTACJE SKRZYPCOWE – Gdynia, 1.12.2016

I MIEJSCE w gr.I       – Marta Tryzna – kl.II

WYRÓŻNIENIE w gr.I      – Barbara Sowa – kl.II

II MIEJSCE w gr.II       – Karina Sosnowska

III MIEJSCE w gr.II       – Eliza Fronszczyk

                       uczennice dr Agnieszki Świątkowskiej

XVI MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY – Görlitz, 13-14.01.2017

II MIEJSCE oraz NAGRODA SPECJALNA ZA WYKONANIE UTWORU ROMANTYCZNEGO       – Michał Skowronek – kl.VI

III MIEJSCE     – Dominik Leżohupski – kl.IV

                       uczniowie mgr Marzeny Termen

PRZESŁUCHANIA CEA – zespoły perkusyjne – Bydgoszcz, 27,28.02-1.03.2017

WYRÓŻNIENIE       Klaudia Rucińska – kl.III

                    Szymon Drwal – kl.IV

                         przygotowanie zespołu mgr Szczepan Polewski

X MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA SKRZYPCOWE – Płock, 9-10.03.2017

WYRÓŻNIENIE       – Marta Tryzna – kl.II

                       uczennica prof Małgorzaty Skorupy

XXV POZNAŃSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH BLASZANYCH – Poznań, 11.03.2017

II MIEJSCE        – Jakub Kułaga – puzon, kl. II

                       uczeń mgr Marka Sikory

XIII MAKROREGIONALNE SPOTKANIA KAMERALNE – Gdańsk, 11.03.2017

II MIEJSCE      – kwartet saksofonowy

                                Julia Amilkiewicz – kl. II

                                   Artur Sowiński – kl. II

                                   Przemysław Pranczk – kl. VI

                                     Piotr Maciejewski – kl. II

                                  przygotowanie zespołu mgr Jacek Piastowski

WYRÓŻNIENIE      – kwartet fortepianowy

                                Maria Wawryków – fortepian,kl.

                                   Angelika Bruhn – klarnet,kl.V

                                   Piotr Muża – wiolonczela, kl.III

                                     Maja Wilkowska – flet,kl. III

                                  przygotowanie zespołu mgr Karol Respondek

PRZESŁUCHANIE DO KURSU MUZYCZNEGO MORNINGSIDE MUSIC BRIDGE 2017 – Warszawa, 21-23.02.2017

ZAKWALIFIKOWANIE DO UDZIAŁU W KURSIE MUZYCZNYM W BOSTONIE (USA)       – Michał Skowronek – fortepian, kl.VI

                       uczeń mgr Marzeny Termen

XV MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY im. G.Ph.Telemanna – Poznań, 25-27.03.2017

WYRÓŻNIENIE       – Marta Tryzna – kl.II

                       uczennica prof Małgorzaty Skorupy

VIII GDYŃSKI KONKURS KAMERALISTYKI FORTEPIANOWEJ „FORTEPIAN I…” – Gdynia, 29.03.2017

II MIEJSCE      – duet  Barbara Sowa – skrzypce, kl. II

                          Leonard Gołąb – fortepian, kl. I

                     przygotowanie zespołu mgr Andrzej Siarkiewicz

III MIEJSCE      – kwartet

                                Julia Amilkiewicz – saksofon,kl. II

                                   Aleksandra Panek – saksofon,kl. III

                                   Przemysław Pranczk – saksofon,kl. VI

                                     Michał Skowronek – fortepian,kl. VI

                                  przygotowanie zespołu mgr Jacek Piastowski

XIII MAKROREGIONALNY KONKURS SOLFEŻOWY dla uczniów SM II stopnia – Bydgoszcz, 29.03.2017

III MIEJSCE w gr.I       – Bernard Ruth – kl.I

II MIEJSCE w gr.II       – Kacper Kluk – kl.IV

WYRÓŻNIENIE w gr.II       – Paulina Lewandowska – kl.VI

                       uczennice mgr Teresy Świercz

V ZACHODNIOPOMORSKI KONKURS PIANISTYCZNY O ZASIĘGU OGÓLNOPOLSKIM – Szczecin, 28-30.03.2017

III MIEJSCE oraz NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA NARODOWEGO INSTYTUTU FRYDERYKA CHOPINA w WARSZAWIE       – Michał Skowronek – kl.VI

                        uczeń mgr Marzeny Termen

II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL CHÓRALNY MŁODYCH MUNDUS CANTAT- Gdańsk, 1.04.2017

ZŁOTY DYPLOM       – chór szkoły muzycznej II stopnia

                       dyrygent mgr Marta Płocka

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA MŁODYCH PIANISTÓW im.JANINY KRAŚKO – Suwałki, 3-4.04.2017

IV MIEJSCE       – Dominik Leżohupski – kl.IV

                uczeń mgr Marzeny Termen

WYRÓŻNIENIE      – Jakub Leżohupski – kl.I

                uczeń mgr Marzeny Termen

MIĘDZYNARODOWY KONKURS INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH – Elbląg, 30.03-2.04.2017

III MIEJSCE       – Katarzyna Bączkowska – wiolonczela,kl.III

                       uczennica mgr Mariusza Mruczka

XV ZACHODNIOPOMORSKI KONKURS PERKUSYJNY „Stargard pod szczęśliwą gwiazdą” – Stargard,10-11.04.2017

II MIEJSCE       – Klaudia Rucińska – kl.III

                       uczennica mgr Szczepana Polewskiego

V FESTIWAL PIANISTYCZNY im.SIÓSTR FRANKIEWICZ – Białystok, 26-28.04.2017

TYTUŁ LAUREATA oraz NAGRODA SPECJALNA ZA UTWÓR F.CHOPINA –
Dominik Leżohupski – kl.IV

                                       uczeń mgr Marzeny Termen

TYTUŁ LAUREATA oraz 2 NAGRODY SPECJALNE: ZA SZCZEGÓLNE WALORY ARTYSTYCZNE oraz ZA WYKONANIE UTWORU F.CHOPINA –                                           Michał Skowronek – kl.VI

                                       uczeń mgr Marzeny Termen

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY „TALENTY SKRZYPCOWE 2017” – Poznań, 29.04-2.05.2017

I MIEJSCE w gr.III       – Marta Tryzna – kl.II

                       uczennica prof Małgorzaty Skorupy

III MIEJSCE w gr.IV       – Karina Sosnowska – kl.VI

                       uczennica prof Małgorzaty Skorupy

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY MUZYCZNE KONFRONTACJE MŁODYCH – Koszalin, 17-19.05.2017

II MIEJSCE       – Dominik Leżohupski – kl.IV

                uczeń mgr Marzeny Termen

VII REGIONALNY KONKURS GITAROWY – Olsztyn, 27-28.05.2017

WYRÓŻNIENIE w gr.IV       – Maksymilian Koseda – kl.I

WYRÓŻNIENIE w gr.IV       – Julia Grajewska – kl.II

                       uczniowie mgr Jna Kowalczyka

MIĘDZYNARODOWY KONKURS GITAROWY CONCORSO GIOVANI PROMESSE – Parma, 27.05.2017

I MIEJSCE       – Dominika Dawidowska – kl.V

                uczennica mgr Jana Kowalczyka

XX WOJEWÓDZKI KONKURS INTERPRETACYJNY „BEZ TEMATU” – Gdańsk, 7.06.2017

II MIEJSCE       – Marcelina Winczewska – kl.III

                przygotowanie – mgr Amelia Chilewska

XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL I KONKURS MUZYKI GITAROWEJ – Trzęsacz, 15-17.06.2017

II MIEJSCE duet        – Dominika Dawidowska – gitara, kl.VI

                                   Julia Myszor – flet,kl. IV

                       przygotowanie zespołu mgr Jan Kowalczyk

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!