OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2015/2016

X MIĘDZYNARODOWY KONKURS MUZYKI GITAROWEJ „Krok do Mistrzowstwa” – Ełk 3.10.2015

II MIEJSCE      – Dominika Dawidowska – kl.IV

                        uczennica mgr Jana Kowalczyka

KONKURS „Życie i działalność pedagogiczna Emila Jaques—Dalcroze’a” – Gdańsk, 27.10.2015

I MIEJSCE (za plakat)       – Anna Krzyżanek, Zofia Wysocka, Kinga Szefka

I MIEJSCE ( za wiedzę teoretyczną)       – Marta Pietrzak

                       uczennice dr Marzeny Kamińskiej

II SPOTKANIA OBOISTÓW REGIONU POMORSKIEGO – Gdynia, 13.11.2015

DYPLOM LAUREATA        – Zuzanna Kalinowska – kl.II

WYRÓŻNIENIE       – Filip Młotkowski – kl.I

                       uczniowie mgr Jolanty Kowalczyk

XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY PAMIĘCI A.JANUSZAJTIS – Gdańsk, 18-21.11.2015

V MIEJSCE ex aequo        – Marta Tryzna – kl.I

WYRÓŻNIENIE       – Barbara Sowa – kl.I

                       uczennice dr Agnieszki Świątkowskiej oraz prof.Małgorzaty Skorupy

XVI MAKROREGIONALNY KONKURS SOLFEŻOWY DLA SZKÓŁ MUZYCZNYCH II st. – Gdańsk, 26.11.2015

I MIEJSCE ex aequo (gr.I)       – Michał Tomkowicz – kl.III

                        uczeń mgr Roksany Kurylak-Gołąb

I MIEJSCE ex aequo (gr.I)       – Michał Szyjkowski – kl.III

                        uczeń mgr Teresy Świercz

II MIEJSCE ex aequo (gr.I)       – Maria Wawrzyniak – kl.I

                        uczennica mgr Roksany Kurylak-Gołąb

II MIEJSCE ex aequo (gr.II)       – Michał Skowronek – kl.V

                        uczeń mgr Teresy Świercz

WYRÓŻNIENIE (gr.II)       – Paulina Lewandowska – kl.V

                        uczennica mgr Teresy Świercz

IX MIĘDZYNARODOWY KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH – Wrocław, 26-28.11.2015

II MIEJSCE       – Tomasz Książek – waltornia, kl.II

                        uczeń dr Piotra Pożakowskiego

I KONFRONTACJE SKRZYPCOWE – Gdynia, 2.12.2015

II MIEJSCE (gr.II)        – Marta Tryzna – kl.I

III MIEJSCE (gr.II)       – Barbara Sowa – kl.I

WYRÓŻNIENIE (gr.I)       – Oskar Gościewski – kl.IV

WYRÓŻNIENIE (gr.I)       – Karina Sosnowska – kl.V

                       uczniowie dr Agnieszki Świątkowskiej oraz prof.Małgorzaty Skorupy

XV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY – Gorlitz/Zgorzelec, 15-17.01.2016

II MIEJSCE      – duet  Karina Sosnowska – skrzypce, kl. V

                                  Michał Skowronek – fortepian, kl. V

                                   przygotowanie zespołu mgr Marzena Termen

XVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS GITAROWY im.CZESŁAWA DROŹDZIEWICZA – Krynica-Zdrój, 13-20.02.2016

I MIEJSCE      – Dominika Dawidowska – kl.IV

                        uczennica mgr Jana Kowalczyka

XXIV POZNAŃSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH – Poznań, 5.03.2016

III MIEJSCE        – Julia Myszor – flet, kl. III

                       uczennica mgr Hanny Łąckiej

WYRÓŻNIENIE          – Zuzanna Kalinowska – obój, kl.II

                       uczeń mgr Jolanty Kowalczyk

WYRÓŻNIENIE        – Joanna Drwal – flet, kl. I

WYRÓŻNIENIE        – Maja Wilkowska – flet, kl. I

                       uczennice mgr Hanny Łąckiej

XI OGÓLNOPOLSKI „ŁOWIECKI” KONKURS MINIATUR FORTEPIANOWYCH – Wrocław, 18-19.03.2016

II MIEJSCE      – Dominik Leżohupski – kl.III

                        uczeń mgr Marzeny Termen

I GDAŃSKI KONKURS PIANISTÓW KAMERALISTÓW – Gdańsk, 22.03.2016

I MIEJSCE      – Michał Skowronek – kl.V

                        uczeń mgr Marzeny Termen

XIV SOCHACZEWSKIE SPOTKANIA KAMERALNE – Sochaczew, 1-2.04.2016

II MIEJSCE      – duet  Karina Sosnowska – skrzypce, kl. V

                                  Michał Skowronek – fortepian, kl. V

                                   przygotowanie zespołu mgr Marzena Termen

VII GDYŃSKI KONKURS KAMERALISTYKI FORTEPIANOWEJ „Fortepian i…” – Gdynia, 7.04.2016

I MIEJSCE      – duet  Karina Sosnowska – skrzypce, kl. V

                                  Michał Skowronek – fortepian, kl. V

                                   przygotowanie zespołu mgr Marzena Termen

XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY – Konin, 7-9.04.2016

III MIEJSCE                – Dominik Leżohupski – kl.III

                       uczeń mgr Marzeny Termen

MIĘDZYNARODOWY KONKURS GITAROWY CITHARA IGNEA – Żory, 25-30.04.2016

III MIEJSCE oraz NAGRODA SPECJALNA za najlepsze wykonanie mazurka F.Chopina

– Dominika Dawidowska – kl.IV

                        uczennica mgr Jana Kowalczyka

XXXVII KONKURS MŁODEGO MUZYKA – Szczecinek, 6-8.05.2016

WYRÓŻNIENIE                – Pranczk Przemysław – saksofon, kl.V

                       uczeń mgr Jacka Piastowskiego

IV OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA GITAROWE – Elbląg, 12-15.05.2016

III MIEJSCE                                      – Dominika Dawidowska – kl.IV

                        uczennica mgr Jana Kowalczyka

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH PIANISTÓW – Żyrardów, 20-21.05.2016

II MIEJSCE                – Dominik Leżohupski – kl.III

                       uczeń mgr Marzeny Termen

IX KONKURS POLONEZÓW – Włoszakowice, 20-22.05.2016

II MIEJSCE        – Karina Sosnowska – kl.V

WYRÓŻNIENIE       – Aleksander Boudarel – kl.III

                       uczniowie dr Agnieszki Świątkowskiej oraz prof.Małgorzaty Skorupy

XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL GITAROWY – Trzęsacz, 26-28.05.2016

GRAND PRIX oraz I MIEJSCE                     – Dominika Dawidowska – kl.IV

                        uczennica mgr Jana Kowalczyka

XVI Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego – Łomianki, 23-29.05.2016

II MIEJSCE      – duet  Karina Sosnowska – skrzypce, kl. V

                                  Michał Skowronek – fortepian, kl. V

                                   przygotowanie zespołu mgr Marzena Termen

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!