OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2014/2015

I POMORSKI FESTIWAL OBOISTÓW – Gdynia, 21-22.11.2014

I MIEJSCE oraz NAGRODA SPECJALNA ZA NAJLEPSZE WYKONANIE TAŃCA BAROKOWEGO       – Weronika Blautenberg – kl.V

                        uczennica mgr Jolanty Kowalczyk

MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA CEA — KAMERALNE ZESPOŁY DĘTE IIst. – Stargard Szczeciński, 8-9.12.2014

ZAKWALIFIKOWANIE DO PRZESŁUCHAŃ OGÓLNOPOLSKICH   – trio:

                          Natalia Sokołowska – flet, kl. V

                          Weronika Blautenberg – obój, kl. VI

                          Dorota Kalkowska – fagot, kl. V

                          przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk

XIV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY – Zgorzelec/Görlitz, 16-18.01.2015

WYRÓŻNIENIE       – Dominik Leżohupski – kl.II

                        uczeń mgr Marzeny Termen

XVII FESTIWAL PIANISTYCZNY IM. IZY GARGLINOWICZ – Olsztyn, 21.02.2015

TYTUŁ LAUREATA I STOPNIA       – Dominik Leżohupski – kl.II

                        uczeń mgr Marzeny Termen

TYTUŁ LAUREATA I STOPNIA       – Michał Skowronek – kl.IV

                        uczeń mgr Marzeny Termen

XII MAKROREGIONALNE SPOTKANIA KAMERALNE – Gdańsk, 8.03.2015

WYRÓŻNIENIE   – trio:

                          Natalia Sokołowska – flet, kl. V

                          Weronika Blautenberg – obój, kl. VI

                          Dorota Kalkowska – fagot, kl. V

                          przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk

VIII WARMIŃSKO-MAZURSKI FESTIWAL FLETOWY – Olsztyn, 7.03.2015

TYTUŁ LAUREATA      – Julia Myszor – kl.II

                        uczennica mgr Hanny Łąckiej

TYTUŁ LAUREATA      – Natalia Tańska – kl.VI

                        uczennica mgr Hanny Łąckiej

IV ZACHODNIOPOMORSKI KONKURS PIANISTYCZNY O ZASIĘGU OGÓLNOPOLSKIM – Szczecin, 13-16.04.2015

II MIEJSCE w gr.I       – Dominik Leżohupski – kl.II

                        uczeń mgr Marzeny Termen

III MIEJSCE w gr.II       – Michał Skowronek – kl.IV

                        uczeń mgr Marzeny Termen

KONKURS GITAROWY – GITARA NA KRESACH – Chełm, 15-16.04.2015

GRAND PRIX oraz I MIEJSCE       – Dominika Dawidowska – kl.III

                        uczennica mgr Jana Kowalczyka

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA MŁODYCH PIANISTÓW im.JANINY KRAŚKO – Suwałki, 24–25.04.2015

II MIEJSCE w gr.IV       – Dominik Leżohupski – kl.II

                uczeń mgr Marzeny Termen

II MIEJSCE w gr.V       – Michał Skowronek – kl.IV

                uczeń mgr Marzeny Termen

XXII ŚLĄSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH – BLACHA DLA NAJMŁODSZYCH – Dąbrowa Górnicza, 27-30.04.2015

WYRÓŻNIENIE      – Szymon Doering – waltornia, kl.I

                        uczeń dr Piotra Pożakowskiego

VI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL I KONKURS GITAROWY „GITARA VIVA!” – Kielce, 26-29.04.2015

II MIEJSCE      – Dominika Dawidowska – kl.III

                        uczennica mgr Jana Kowalczyka

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!