OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2013/2014

KONKURS KOMPOZYTORSKI dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia – Gdynia, październik 2013

WYRÓŻNIENIE oraz NAGRODA PUBLICZNOŚCI   – Krzysztof Falkowski – kl. IV

SPOTKANIE OBOISTÓW – Przegląd dla uczniów klas oboju szkół muzycznych I i II st. regionu pomorskiego – Gdynia, 26.11.2013

DYPLOM LAUREATA         – Weronika Blautenberg – kl.IV

                        uczennica mgr Jolanty Kowalczyk

WYRÓŻNIENIE         – Magdalena Klemenska – kl.VI

                        uczennica mgr Jolanty Kowalczyk

OGÓLNOPOLSKIE PRZESŁUCHANIA UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH II stopnia KLAS GITARY – Łódź, 16.01-17.01.2014

III MIEJSCE   – Michał Guzik – kl. V

                        uczeń mgr Jana Kowalczyka

XVI FESTIWAL PIANISTYCZNY im.IZY GARGLINOWICZ – Olsztyn, 22.02.2014

DYPLOM LAUREATA Z WYRÓŻNIENIEM I STOPNIA – Michał Skowronek – kl. III

                        uczeń mgr Marzeny Termen

XV MAKROREGIONALNY KONKURS SOLFEŻOWY – Gdańsk, 10.03.2014

I MIEJSCE         – Michał Szyjkowski – kl.I

                        uczeń mgr Roksany Kurylak-Gołąb

II MIEJSCE         – Michał Tomkowicz – kl.I

                        uczeń mgr Roksany Kurylak-Gołąb

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALTÓWKOWY I KONTRABASOWY – Gdańsk, 15-16.03.2014

III MIEJSCE         – Karol Janowski – kontrabas, kl. I

                        uczeń mgr Jadwigi Moskal

IX ŁOWIECKI KONKURS MINIATUR FORTEPIANOWYCH – Wrocław, 28-29.03.2014

I MIEJSCE        – Michał Skowronek – kl.III

III MIEJSCE        – Dominik Leżohupski – kl.I

                       uczniowie mgr Marzeny Termen

X OGÓLNOPOLSKIE FORUM MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW – Rybnik, 9-12.04.2014

WYRÓŻNIENIE      – duet  Karina Sosnowska – skrzypce, kl. III

                          Michał Skowronek – fortepian, kl. III

                          przygotowanie zespołu mgr Marzena Termen

IV KONKURS KAMERALISTYKI FORTEPIANOWEJ „FORTEPIAN I…” – Gdynia, 16.04.2014

III MIEJSCE      – duet  Karina Sosnowska – skrzypce, kl. III

                          Michał Skowronek – fortepian, kl. III

                     przygotowanie zespołu mgr Marzena Termen oraz prof Małgorzata Skorupa

MIĘDZYNARODOWY KONKURS GITAROWY CITHARA IGNEA – Żory, 22-26.04.2014

III MIEJSCE       – Dominika Dawidowska – kl.II

                        uczennica mgr Jana Kowalczyka

IV INTERNETIONAL PIANO COMPETITION BROUMOV KEY – Mikulov ( Czechy), 9-11.05.2014

III MIEJSCE       – Dominik Leżohupski – kl.I

                        uczeń mgr Marzeny Termen

III OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA GITARZYSTÓW – Elbląg, 15-18.05.2014

I MIEJSCE           – Michał Guzik – kl.V

WYRÓŻNIENIE       – Dominika Dawidowska – kl.II

                        uczniowie mgr Jana Kowalczyka

XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUZYKI GITAROWEJ – Trzęsacz, 19-21.06.2014

III MIEJSCE w kategorii duetów – duet  Natalia Tańska – flet, kl. V

                                                    Michał Guzik – gitara, kl. V

                                   przygotowanie zespołu mgr Jan Kowalczyk

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!