I POMORSKI FESTIWAL OBOJOWY – Gdynia, 21-22.11.2014

WYRÓŻNIENIE        – Lidia Stożyńska – kl.I/4

uczennica mgr Jolanty Kowalczyk

XVI MAKROREGIONALNY KONKURS SOLFEŻOWY DLA UCZNIÓW KLAS V I VI SZKÓŁ MUZYCZNYCH I ST. – Gdańsk, 21.11.2014

III MIEJSCE       – Marta Tryzna – kl.VI/6

uczennica mgr Elżbiety Kiełbasiewicz

IX KONKURS PIANISTYCZNY „MUZYKA KRAJÓW NADBAŁTYCKICH” – Wejherowo, 26.11.2014

III MIEJSCE        – Weronika Mania – kl.I/6

WYRÓŻNIENIE I stopnia        – Jakub Leżohupski – kl.V/6

uczniowie mgr Magdaleny Snarskiej

XIX DIALOGI FORTEPIANOWE – Gdynia, 28.11.2014

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA    – duet   Jakub Leżohupski – kl. V/6

                                            Tymon Kolubiński- kl. V/6

              uczniowie mgr Magdaleny Snarskiej

WYRÓŻNIENIE II STOPNIA    – duet   Magdalena Nowicka – kl. IV/6

                                         Malwina Wiaduch – kl. IV/6

              uczennice mgr Magdaleny Snarskiej i mgr Marzeny Szczepańskiej

WYRÓŻNIENIE II STOPNIA    – duet   Łucja Adamowicz – kl. III/6

                                        Konstancja Frycz- kl. IV/6

              uczennice mgr Karoliny Szwedy

POWIŚLAŃSKI KONKURS NA INSTRUMENTY DĘTE im.prof.MARKA SCHILLERA – Kwidzyn, 28.11.2014

I MIEJSCE        – Aleksandra Wasilewska – kl.III/4

uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej

III MIEJSCE        – Karolina Zorn – kl.IV/4

uczennica mgr Beaty Duchniewicz

WYRÓŻNIENIE        – Mateusz Klimek – kl.III/4

uczeń dr.Piotra Pożakowskiego

MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA CEA — INSTRUMENTY DĘTĘ DREWNIANE – Sieradz,1-2.12.2014

ZAKWALIFIKOWANIE DO PRZESŁUCHAŃ OGÓLNOPOLSKICH
– Aleksandra Wasilewska – klarnet, kl. III/4

                  uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej

MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA CEA — FORTEPIAN – Gdynia,
8-9.12.2014

ZAKWALIFIKOWANIE DO PRZESŁUCHAŃ OGÓLNOPOLSKICH
– Jakub Leżohupski, kl. V/6

                  uczeń mgr Magdaleny Snarskiej

MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA CEA — INSTRUMENTY DĘTE BLASZANE – Kwidzyn, 11-12.12.2014

ZAKWALIFIKOWANIE DO PRZESŁUCHAŃ OGÓLNOPOLSKICH
– Mateusz Klimek, kl. III/4

                  uczeń dr Piotra Pożakowskiego

MAKROREGIONALNE PRZESŁUCHANIA CEA — SKRZYPCE – Szczecinek,
17-18.12.2014

ZAKWALIFIKOWANIE DO PRZESŁUCHAŃ OGÓLNOPOLSKICH
– Maria Pańczyk kl. IV/6

                  uczennica mgr Katarzyny Doliwy-Dobrowolskiej

OGÓLNOPOLSKIE PRZESŁUCHANIA CEA UCZNIÓW KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH – Radom, 13-15.01.2015

II MIEJSCE             – Aleksandra Wasilewska – klarnet, kl. III/4

                  uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej

IV GDAŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY – Gdańsk, 15.01.2015

I MIEJSCE w gr.I        – Maria Pańczyk – kl.IV/6

uczennica mgr Katarzyny Doliwy-Dobrowolskiej

I MIEJSCE w gr.III        – Marta Tryzna – kl.VI/6

uczennica mgr Janiny Borkowskiej-Bernatek

III MIEJSCE w gr.III        – Barbara Sowa – kl.VI/6

uczennica mgr.Katarzyny Doliwy-Dobrowolskiej

FESTIWAL MUZYKI FILMOWEJ – Tczew, 29.01.2015

I MIEJSCE –         trio   Barbara Sowa – skrzypce,kl. VI/6

                                   Maria Pańczyk – skrzypce,kl. IV/6

                                   Jakub Leżohupski – fortepian,kl. V/6

              przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS „KAMERALNIE Z FORTEPIANEM” – Gdańsk-Wrzeszcz, 10.03.2015

I MIEJSCE –         duet   Aleksandra Wasilewska – klarnet,kl. III/4

                                   Tymon Kolubiński – fortepian,kl. V/6

              przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Rywalska oraz
mgr Magdalena Snarska

XIV OGÓLNOPOLSKIE PREZENTACJE MINIATUR SKRZYPCOWYCH – Sieradz, 14.03.2015

II MIEJSCE       – Maria Pańczyk – kl.IV/6

uczennica mgr Katarzyny Doliwy-Dobrowolskiej

XVII GDYŃSKI KONKURS KAMERALISTYKI SMYCZKOWEJ – Gdynia, 20.03.2015

III MIEJSCE –      duet   Maria Pańczyk – skrzypce,kl. IV/6

                                   Barbara Sowa – skrzypce,kl. VI/6

                   przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska

WYRÓŻNIENIE –      duet   Maja Błażejowska – skrzypce,kl. V/6

                                   Berenika Głogowska – skrzypce,kl. V/6

                   przygotowanie zespołu mgr Justyna Kuszewska

XV MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY „JANKO MUZYKANT” – Sochaczew, 16-18.03.2015

III MIEJSCE       – Marta Tryzna – kl.VI/6

                        uczennica mgr Janiny Borkowskiej-Bernatek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II st. – Toruń, 21-22.03.2015

WYRÓŻNIENIE             – Barbara Sowa kl. VI/6

                  uczennica mgr Katarzyny Doliwy-Dobrowolskiej

XIV POMORSKIE PRZESŁUCHANIA KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH – Lębork, 25.03.2015

WYRÓŻNIENIE        – Joanna Drwal – flet, kl. VI/6

                       uczennica mgr Hanny Brzozowskiej

WYRÓŻNIENIE        – Jakub Kułaga – puzon, kl. IV/4

                       uczeń mgr Marka Sikory

WYRÓŻNIENIE        – Mikołaj Kotarski – waltornia, kl. IV/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

WYRÓŻNIENIE        – Łukasz Ganczarek – obój, kl. III/4

                       uczeń mgr Jolanty Kowalczyk

WYRÓŻNIENIE        – Karolina Zorn – fagot, kl. IV/4

                       uczennica mgr Beaty Duchniewicz

XXIX STAROGARDZKIE SPOTKANIA KAMERALNE – Starogard Gdański, 26.03.2015

II MIEJSCE         duet   Aleksandra Wasilewska – klarnet,kl. III/4

                                   Tymon Kolubiński – fortepian,kl. V/6

przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Rywalska oraz mgr Magdalena Snarska

WYRÓŻNIENIE      – kwartet  Julia Jankowska – flet ,kl.III/4

                                  Edyta Wiśniewska-Karakiewicz – obój,kl. IV/4

                                   Aleksandra Wasilewska – klarnet,kl. III/4

                                   Karolina Zorn – fagot,kl. IV/4

              przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS SKRZYPCOWY „BAJECZNA MINIATURA” – Elbląg, 25-27.03.2015

II MIEJSCE         – Maria Pańczyk – kl.IV/6

uczennica mgr Katarzyny Doliwy-Dobrowolskiej

WYRÓŻNIENIE        – Marta Tryzna – kl.VI/6

uczennica mgr Janiny Borkowskiej-Bernatek

XV KONKURS MŁODEJ BLACHY „SZANSA NA SUKCES” – Gdynia, 30.03.2015

I MIEJSCE        – Kacper Kluge – trąbka, kl. V/6

                       uczeń mgr Grzegorza Karłowicza

II MIEJSCE        – Mateusz Klimek – waltornia, kl.III/4

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

III MIEJSCE        – Michał Konkel – waltornia, kl.III/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

III MIEJSCE        – Beniamin Brzozowski – sakshorn tenorowy, kl.I/6

                       uczeń mgr Marka Sikory

IV MIEJSCE        – Daniel Brzozowski – waltornia, kl.II/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

V MIEJSCE        – Laura Skrobot – waltornia, kl.I/6

                       uczennica dr Piotra Pożakowskiego

V MIEJSCE        – Mikołaj Kotarski – waltornia, kl.IV/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

V MIEJSCE        – Maciej Głowacki – trąbka, kl.I/4

                       uczeń mgr Grzegorza Karłowicza

WYRÓŻNIENIE        – Szymon Biłanicz – trąbka, kl.IV/4

                       uczeń mgr Grzegorza Karłowicza

WYRÓŻNIENIE        – Anna Semerling – trąbka, kl.III/4

                       uczennica mgr Grzegorza Karłowicza

WYRÓŻNIENIE        – Tymon Napierała – puzon, kl.I/6

                       uczeń mgr Marka Sikory

WYRÓŻNIENIE        – Kamil Sadkowski – waltornia, kl.IV/4

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

XIV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MŁODEGO FLECISTY – Gdynia,10 kwietnia 2015

I MIEJSCE (III grupa)      – Joanna Drwal – kl. VI/6

                       uczennica mgr Hanny Brzozowskiej

II MIEJSCE (II grupa)        – Julia Roszkowska- kl. II/4

                       uczennica mgr Hanny Brzozowskiej

WYRÓŻNIENIE (I grupa) –      – Antonina Walasik – kl. I/6

                       uczennica mgr Hanny Brzozowskiej

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY „MUZYKA ILUSTRACYJNA
I PROGRAMOWA W ŚWIECIE DZIECKA” – Szczecin, 18-19.04.2015

I MIEJSCE        – Jakub Leżohupski – kl.V/6

WYRÓŻNIENIE         – Weronika Mania – kl.I/6

uczniowie mgr Magdaleny Snarskiej

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA – Wadowice 25.04.2015

II MIEJSCE             – Aleksandra Wasilewska – klarnet, kl. III/4

                  uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA MŁODYCH PIANISTÓW im.JANINY KRAŚKO – Suwałki, 24–25.04.2015

III MIEJSCE        – Jakub Leżohupski – kl.V/6

                uczeń mgr Magdaleny Snarskiej

VI WŁOCŁAWSKIE SPOTKANIA SKRZYPCOWE „DAWNE TAŃCE I MELODIE” – Włocławek, 28-29.04.2015

IV MIEJSCE       – Barbara Sowa – kl.VI/6

uczennica mgr Katarzyny Doliwy-Dobrowolskiej

XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIOLONCZELOWO-KONTRABASOWY – Malbork, 12.05.2015

III MIEJSCE       – Alicja Bielecka – kontrabas, kl.I/4

uczennica mgr Jadwigi Moskal

IV MAKROREGIONALNY KONKURS FLETOWY – Gdańsk, 15.05.2015

II MIEJSCE       – Joanna Drwal – kontrabas, kl.VI/6

uczennica mgr Hanny Brzozowskiej

VII KONKURS MŁODEGO GITARZYSTY – Kartuzy, 15.05.2015

III MIEJSCE       – Oliwia Gniech – kl.III/6

uczennica mgr Jana Kowalczyka

WYRÓŻNIENIE       – Michał Jakutowicz – kl.I/4

uczeń mgr Piotra Kłosowskiego

IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „KLASYKA W ROZRYWCE – ROZRYWKA W KLASYCE” – Chojnice, 21.05.2015

III MIEJSCE         duet   Aleksandra Wasilewska – klarnet,kl. III/4

                                   Tymon Kolubiński – fortepian,kl. V/6

przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Rywalska oraz mgr Magdalena Snarska

10th International Interpretative Competition for Wind Instruments – Brno, 30.04-2.05.2015

WYRÓŻNIENIE I stopnia        – Mateusz Klimek – waltornia, kl.III/4

uczeń dr Piotra Pożakowskiego

WYRÓŻNIENIE I stopnia      – Daniel Brzozowski – waltornia, kl.II/6

uczeń dr Piotra Pożakowskiego

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!