OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2013/2014

XIII KONKURS CZYTANIA A’VISTA dla klas III i V cyklu 6-letniego – Gdynia, 13.11.2013

WYRÓŻNIENIE        – Karol Adamowicz-kl. V/6

                        uczeń mgr Elżbiety Kiełbasiewicz

VIII KONKURS PIANISTYCZNY im. TADEUSZA SZELIGOWSKIEGO – Poznań, 15-16.11.2013

WYRÓŻNIENIE        – Leonard Gołąb-kl. IV/6

                       uczeń mgr Macieja Gańskiego

SPOTKANIE OBOISTÓW – Przegląd dla uczniów klas oboju uczniów szkół muzycznych I i II st. regionu pomorskiego – Gdynia, 26.11.2013

DYPLOM LAUREATA        – Łukasz Ganczarek – kl.II/4

DYPLOM LAUREATA         – Martyna Majdecka – kl. IV/4

                        uczniowie mgr Jolanty Kowalczyk

WYRÓŻNIENIE         – Edyta Wiśniewska-Karakiewicz kl. III/4

                        uczennica mgr Jolanty Kowalczyk

XVIII DIALOGI FORTEPIANOWE – Gdynia, 29.11.2013

III MIEJSCE      – duet   Magdalena Nowicka – kl. III/6

                                    Malwina Wiaduch – kl. III/6

              uczennice mgr Magdaleny Snarskiej i mgr Marzeny Szczepańskiej

IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS FORTEPIANOWY im. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO – Zambrów, 28-29.11.2013

I MIEJSCE        – Leonard Gołąb-kl. IV/6

                       uczeń mgr Macieja Gańskiego

V KONKURS PIANISTYCZNY MUZYKI POLSKIEJ „DZIECIĘCE IMAGINACJE” – Gdańsk-Orunia, 4.12.2013

WYRÓŻNIENIE        – Jakub Pietrzak-kl. II/6

                       uczeń mgr Magdaleny Snarskiej

POWIŚLAŃSKI KONKURS NA INSTRUMENTY DĘTE im.prof.Marka Schillera – Kwidzyn, 10.12.2013

III MIEJSCE        – Karolina Zorn – kl.III/4

                       uczennica mgr Beaty Duchniewicz

WYRÓŻNIENIE         – Aleksandra Wasilewska – kl. II/4

                        uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej

X OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIANISTYCZNY „Muzyka w wykonaniu najmłodszych. Od baroku po współczesność” – Gdańsk-Wrzeszcz, 10.01.2014

II MIEJSCE        – Jakub Leżohupski – kl.IV/6

                       uczeń mgr Magdaleny Snarskiej

III GDAŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY – Gdańsk-Wrzeszcz, 14.01.2014

II MIEJSCE        – Barbara Sowa – kl.V/6

                       uczennica mgr Katarzyny Doliwy-Dobrowolskiej

III MIEJSCE         – Marta Tryzna – kl. V/6

                        uczennica mgr Janiny Borkowskiej-Bernatek

XVI FESTIWAL PIANISTYCZNY im.IZY GARGLINOWICZ – Olsztyn, 22.02.2014

DYPLOM LAUREATA ZE SZCZEGÓLNYM WYRÓŻNIENIEM   – Jakub Leżohupski – kl. IV/6

                        uczeń mgr Magdaleny Snarskiej

FESTIWAL MUZYKI FILMOWEJ – Tczew, 3.03.2014

II MIEJSCE –         trio   Barbara Sowa – skrzypce,kl. V/6

                                   Martyna Kaźmierczak – flet,kl. V/6

                                   Jakub Leżohupski – fortepian,kl. IV/6

              przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska

XXII POZNAŃSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH – Poznań, 15.03.2014

II MIEJSCE        – Aleksandra Wasilewska – klarnet, kl. II/4

                       uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej

WYRÓŻNIENIE          – Łukasz Ganczarek – obój, kl.II/4

                       uczeń mgr Jolanty Kowalczyk

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALTÓWKOWY I KONTRABASOWY – Gdańsk, 15-16.03.2014

II MIEJSCE        – Joanna Ciwińska – altówka, kl.IV/6

                       uczennica mgr Elżbiety Karmelity-Wojciechowskiej

III MIEJSCE        – Anna Mendelewska – altówka, kl.IV/6

                       uczennica mgr Elżbiety Karmelity-Wojciechowskiej

XIV MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY „JANKO MUZYKANT” – Sochaczew, 18-19.03.2014

WYRÓŻNIENIE       – Marta Tryzna – kl.V/6

                        uczennica mgr Janiny Borkowskiej-Bernatek

XVI GDYŃSKI KONKURS KAMERALISTYKI SMYCZKOWEJ – Gdynia, 21.03.2014

III MIEJSCE –      kwartet   Maria Pańczyk – skrzypce,kl. III/6

                                   Hanna Schroeder – skrzypce,kl. IV/6

                                   Joanna Ciwińska – altówka,kl. IV/6

                                   Julia Brzozowska – wiolonczela,kl. IV/4

              przygotowanie zespołu mgr Katarzyna Doliwa-Dobrowolska

XIII POMORSKIE PRZESŁUCHANIA KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH – Lębork, 26.03.2014

II MIEJSCE        – Joanna Drwal – flet, kl. V/6

                       uczennica mgr Hanny Brzozowskiej

II MIEJSCE        – Jakub Kułaga – puzon, kl. III/4

                       uczeń mgr Marka Sikory

III MIEJSCE        – Mateusz Klimek – waltornia, kl. II/4

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

WYRÓŻNIENIE        – Aleksandra Wasilewska – klarnet, kl. II/4

                       uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej

WYRÓŻNIENIE        – Martyna Majdecka – obój, kl. IV/4

                       uczennica mgr Jolanty Kowalczyk

WYRÓŻNIENIE        – Karolina Zorn – fagot, kl. III/4

                       uczennica mgr Beaty Duchniewicz

IX ŁOWIECKI KONKURS MINIATUR FORTEPIANOWYCH – Wrocław, 28-29.03.2014

I MIEJSCE        – Jakub Leżohupski – kl.IV/6

                       uczeń mgr Magdaleny Snarskiej

VI ZACHODNIOPOMORSKI FESTIWAL KLARNETOWY – SZCZECIN, 9-13.03.2014

III MIEJSCE        – Aleksandra Wasilewska – kl.II/4

                       uczennica mgr Katarzyny Rywalskiej

VIII KONKURS PIANISTYCZNY „SŁUPSKIE SPOTKANIA Z MUZYKĄ UKRAIŃSKĄ” – Słupsk, 11.04.2014

I MIEJSCE        – Leonard Gołąb – kl.IV/6

                       uczeń mgr Macieja Gańskiego

XXVIII STAROGARDZKIE SPOTKANIA KAMERALNE – Starogard Gdański, 11.04.2014

I MIEJSCE EX AEQUO –      trio Maja Michalik – flet,kl. IV/4

                                               Martyna Majdecka – obój,kl. IV/4

                                               Aleksandra Taubel – fagot,kl. IV/4

              przygotowanie zespołu mgr Jolanta Kowalczyk

III MIEJSCE EX AEQUO –      trio Kamil Sadkowski – waltornia,kl. III/4

                                               Mikołaj Kotarski – waltornia,kl. III/6

                                              Tymon Kolubiński – fortepian,kl. IV/4

              przygotowanie zespołu dr Piotr Pożakowski

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PERKUSYJNY – Szczecin, 14-16.04.2014

WYRÓŻNIENIE        – Malwina Ślusarczyk – kl.I/6

                       uczennica mgr Tomasza Siedlika

XIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MŁODEGO FLECISTY – Wejherowo, 23.04.2014

III MIEJSCE            – Joanna Drwal-kl.V/6

WYRÓŻNIENIE        – Klaudia Kuczwara-kl.II/6

                       uczennice mgr Hanny Brzozowskiej

XIV KONKURS MŁODEJ BLACHY „SZANSA NA SUKCES” – Gdynia, 14.04.2014

I MIEJSCE        – Artur Sowiński – waltornia, kl. V/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

II MIEJSCE        – Kacper Kluge – trąbka, kl.IV/6

                       uczeń mgr Grzegorza Karłowicza

II MIEJSCE        – Mateusz Klimek – róg, kl.II/4

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

III MIEJSCE        – Anna Semerling – trąbka, kl.II/4

                       uczennica mgr Grzegorza Karłowicza

III MIEJSCE        – Michał Konkel – róg, kl.II/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

IV MIEJSCE        – Daniel Brzozowski – róg, kl.I/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

IV MIEJSCE        – Mikołaj Kotarski – róg, kl.III/6

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

IV MIEJSCE        – Kamil Sadkowski – róg, kl.III/4

                       uczeń dr Piotra Pożakowskiego

XX KONFRONTACJE GITARZYSTÓW – Puck, 25-26.04.2014

III MIEJSCE       – Julia Jezierska – kl.VI/6

                        uczennica mgr Jana Kowalczyka

IV INTERNETIONAL PIANO COMPETITION BROUMOV KEY – Mikulov ( Czechy), 9-11.05.2014

III MIEJSCE       – Jakub Leżohupski – kl.IV/6

                        uczeń mgr Magdaleny Snarskiej

POLSKO-NIEMIECKI KONKURS PIANISTYCZNY „MŁODE TALENTY” – Szczecin, 8-10.05.2014

II MIEJSCE       – Leonard Gołąb – kl.IV/6

                        uczeń mgr Macieja Gańskiego

II KONKURS PIANISTYCZNY „JOHANN SEBASTIAN BACH NA NOWO ODKRYTY” – Starogard Gdański, 14.05.2014

I MIEJSCE       – Leonard Gołąb – kl.IV/6

                        uczeń mgr Macieja Gańskiego

II OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA PIANISTYCZNE – Iława, 22.05.2014

I MIEJSCE       – Jakub Leżohupski – kl.IV/6

                        uczeń mgr Magdaleny Snarskiej

VI KONKURS „MŁODEGO GITARZYSTY” – Kartuzy, 23.05.2014

II MIEJSCE        – Mikołaj Budziński – kl.V/6

                       uczeń mgr Dariusza Borowskiego-Krać

III MIEJSCE        – Oliwia Gniech – kl.II/6

                       uczennica mgr Jana Kowalczyka

WYRÓŻNIENIE          – Julia Jezierska, kl.VI/6

                       uczennica mgr Jana Kowalczyka

XVI ORUŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY – Gdańsk-Orunia 28.05.2014

I MIEJSCE         – Marta Tryzna – kl. V/6

                        uczennica mgr Janiny Borkowskiej-Bernatek

III MIEJSCE        – Barbara Sowa – kl.V/6

                       uczennica mgr Katarzyny Doliwy-Dobrowolskiej

Kontakt

Zapraszamy, skontaktuj się z nami!